Yasal Uyarı

Maya Akar Center Esentepe Mahallesi Büyükdere CadNo: 102 B-004 Şişli - İSTANBUL-Türkiye adresinde kayıtlı GEMIUS ARAŞTIRMA VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ olarak (bundan böyle “Gemius” olarak anılacaktır) ilerideki hususları beyan ederiz. Web sitemize erişmekle ve kullanmakla, buradaki UYARILARI hiçbir sınırlama veya koşul olmaksızın kabul etmiş sayılırsınız. Bundan dolayı web sitemize erişiminiz bu ilkeye, Temel Gizlilik İlkeleri ve ilgili yasalara tabidir.

Lisans Bildirimi

Aksi belirtilmedikçe, Fotoğraflar dışında sitedeki bütün içerikler Creative Common Attribution-NoDerivs 3.0 lisansı ile koruma altındadır.

Sınırlı Garanti

Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Bu sebeple Gemius, kullanıcı ve ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği işlemlerden, bu sitede yer alan her türlü bilgi, yazı ve sair içeriklerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Güncelleme

Gemius, istediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın sitedeki bilgilerini-resimleri-uygulamaları değiştirme hakkını saklı tutar.

Yükümlülük

Gemius ismi ve logosu da dâhil olmak üzere; bu internet sitesinde yer alan her türlü içerik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu da dâhil ilgili diğer mevzuat kapsamında sınai ve fikri mülkiyet haklarıyla korunmaktadır. Bu sitedeki bilgi, metin, resim veya grafikleri yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için kullanabilirsiniz ve bunları görüntüleme hariç, Gemius’un önceden yazılı izni olmadan çoğaltamaz, değiştiremez, aktaramaz, lisans alamaz ve yayınlayamazsınız. Gemius web sitesi ile yazılı, görsel veya sessel veri (fotoğraf, video, ses kaydı vs.) paylaşan kullanıcılar, Türk Ceza Kanunu, 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun’u bildiğini ve bu kanun diğer ilgili mevzuat uyarınca suç teşkil edecek eylemlerden ve paylaşımlardan kaçınacağını, kamu düzenine, ahlaka, 3. şahısların maddi manevi haklarına zarar verecek paylaşımlarda bulunmayacağını, aksi takdirde tüm hukuki ve cezai sorumluluğun kendisine ait olacağını kabul ve taahhüt etmektedir

Hukuk ve Yargı

Kullanıcı ve Site arasındaki her türlü uyuşmazlığa Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanacak olup, İstanbul Anadolu mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.