2016-05-26 13:59

Türkiye’deki yeni iş ortağımız Skala Medya

Türkiye’deki yeni iş ortağımız Skala Medya

Gemius ve Skala Türkiye'de yeni bir işbirliğine başlıyor, Türkiye'nin lider medya ajanslarından Skala ile aramızdaki ortaklık Adocean gDE üzerine kuruluyor. AdOcean gDE; multi-click reklam, video, mobil ve diğer rich medya mecraları dâhil olmak üzere reklamların çok çeşitli platformlarda ve yaratıcı biçimlerde sunulmasını sağlarken, güvenli ve yüksek kaliteli bir şekilde yayınlanmasını garanti ediyor.

Skala Medya’da Head of Digital olarak görev yapan Sinan Çilek, “Gemius adserver, kullanıcı dostu paneli sayesinde operasyonel süreçlerimizi oldukça hızlandırdı. İş sonuçlarımızın takibini sağlayan, yeni metriklerle güçlendirilmiş ölçümleme kırılımları; yayınlarımızda hem iş sonuçlarının verimliliğine yönelik optimizasyon yapmamızı hem de gerçekleşen raporlarda öğrenimler elde etmemizi sağlıyor. Markalarımızın ihtiyaçlarına yönelik farklı hizmet ve teknolojileri Gemius ile tek servis sağlayıcıdan temin ederek; ölçümleme hizmetlerimizde bütünlüğü sağlayabiliyoruz.” şeklinde Gemius hakkındaki görüşlerini bildirdi.

Gemius Türkiye Ülke Müdürü İdil Kesten ise “Türkiye'nin en büyük dijital medya ajanslarından Skala ile çalışmak bize Türk Telekom, Ağaoğlu, Halk GYO, Makyol, Sur Yapı, Kuveyt Türk ve Vakıf Emeklilik gibi dev şirketlere hizmet etme imkânı verdi. Bundan sonraki süreçte Skala ile işbirliğimizi daha da geliştirmek istiyoruz” diyerek bu yeni ortaklığın önemine vurgu yaptı.

Skala Medya Hakkında

“Ulusal ve Uluslararası markalarımızın tüketiciyle iletişim planlaması sürecinde liderlik eden tam hizmet medya ajansıyız. Bu vizyon ile 2013 yılında, sektörde uzun yıllar tecrübe kazanmış yönetici kadrosu ile kurulduk. Diğer taraftan genç & dinamik ekibimizin yüksek enerjisi ile günümüz iletişim dünyasını birlikte yaşıyoruz.

Markalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda, global ve yerel tecrübelerimiz ile iletişim planlamasını formülize ediyor, mecralar ile olan güçlü ilişkilerimiz ve satın alma gücümüzü en efektif şekilde birleştirerek tüketiciler ile buluşturuyoruz.”

Gemius Hakkında

Gemius, müşterilerine işleriyle ilgili karar vermede internetle üretilen bilgilerin nasıl kullanılacağı konusunda öneriler sunan Leh bir danışmanlık şirketidir. Gemius, 15 yıldan fazla süredir çevrimiçi kitle hakkında bilgi sunmaktadır. İnternet trafiğini e-tüketicilerin bilgisayar, tabletler ve akıllı telefonlar gibi kaynaklardan eriştiği İnternet sitesi, uygulama ve görsel-işitsel malzemelerden elde ettiği verilerle takip etmektedir. Gemius’ın Avrupa, Kuzey Afrika ve Ortadoğu (EMEA) ülkelerinde varlığı ve 16 ülkede ise ofis bulunmaktadır. Gemius’ın müşterileri reklam veren, yayıncı, medya satın alma şirketleri, reklam ajansı ve e-ticaret şirketlerinden oluşmaktadır. Gemius araştırmalarını ICC/ESOMAR Uluslararası Kuralları’na uygun şekilde yürütmektedir. Daha fazla bilgi için http://www.gemius.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Panoya> Yazdır

Ülke

Türkiye

Daha fazlasını bilmek ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin

Bütün haberler, rehberler ve yorumlar bir mailde!

Bülteni kontrol et