2016-03-16 09:45

Orta Avrupa'da Nokia Lumia Rüzgarı

Orta Avrupa'da Nokia Lumia Rüzgarı

Gemius, yeni Lumia 950 akıllı telefonun lansmanını kutlamak için Orta Avrupa’daki internet kullanıcıları tarafından en çok ziyaret edilen websitelerin hangi Nokia Lumia modeliyle görüntülendiğini ortaya koydu. 

Orta Avrupa'da Nokia Lumia Rüzgarı

Microsoft, 2015 Kasım ayında yeni cihazının prömiyerini yaptı. Lumia 950, Nokia’nın içinde ‘Nokia’ geçmeyen ilk akıllı telefonu.  Telefonlar, Lumia 950 ve Lumia 950 XL olmak üzere piyasaya iki ayrı cihaz olarak çıkacak. Gemius’ta bu Önemli prömiyeri kutlamak için belli başlı Orta Avrupa ülkelerinde Nokia Lumia ile en fazla ziyaret edilen internet sitelerini analiz etti.

"Nokia Lumia 520" dört ülkede tüm Nokia cihazlarının önünde!

Kasım 2015 Gemius verilerine göre, incelenen altı Orta Avrupa ülkesinden dördünde kullanıcılar siteleri tüm Nokia modelleri içerisine en çok Nokia Lumia 520 kullanarak ziyaret ediyor.  Tüm Nokia Lumia cihazları arasında Nokia cihazları arasındaki mobil görüntülenmeye göre, Lumia 520 Macaristan’da (%0.99 ), Çek Cumhuriyeti’nde (%0.86), Slovakya’da (0.49) ve Slovenya’da (%0.31) bir numara. Nokia Lumia 520 Hırvatistan’da ise ikinci sırada yer alıyor.

Polonya’da Nokia Lumia

Polonya’da mobil cihaz üzerinden internet kullanan Nokia Lumia kullanıcıları çoğunlukla 535 modelini kullanarak bu işlemi gerçekleştiriyor. Nokia Lumia 735 %0.78 ile ikinci sırada gelirken, 625 modeli onu %0.69 ile takip ediyor. 

gemiusTraffic hakkında

 

Veriler, Gemius’un Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da yer alan 20’den fazla ülkede gerçekleştirdiği internet ölçüm araştırmalarından elde edilmiştir. Veriler, websitelerinde bulunan Gemius kodların kullanılarak, Gemius’un kendi metodolojisi ile oluşturulmaktadır.

Panoya> Yazdır

İçerik Tipi

analiz

Sektör

Medya, Teknoloji

Daha fazlasını bilmek ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin

Bütün haberler, rehberler ve yorumlar bir mailde!

Bülteni kontrol et