2023-12-08 11:05

Kasım'ın Dijital Erişim Şampiyonu Markaları

2023’ü bitirmeye sayılı günler kala Gemius olarak sektörlere yön veren ve geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilen markaları yakından takip etmeye devam ediyoruz. Markaların Dijital Erişim performanslarını ölçümlüyor ve endüstrilerde oluşan en güncel trendleri sizlerle paylaşıyoruz. Bu bültenimizde Kasım ayının Dijital Erişim şampiyonlarını sahneye çıkarıyoruz.

Dijital Erişim Şampiyonları listemizin ilk sırasında e-ticaret devi Amazon yer aldı ve yüzde 90,2 erişim oranıyla öne çıktı.

Amazon’u yüzde 87,3 erişimle Hepsiburada’nın sahibi olan D-Market ve yüzde 86,3 erişimle MediaMarkt takip etti ve dijital erişim şampiyonlarımızın ilk üç ismi bu şekilde oluştu.

Kasım ayında dijital erişim oranlarıyla dikkat çeken diğer şampiyon markalarımız şöyle: FLO, A101, Trendyol çatısı altında faaliyet gösteren Trendyol’un grup şirketi olan DSM Grup, Nestle Türkiye, Unilever, Philips ve Migros.

Dijital GRP Şampiyonları

Kasım ayının Dijital GRP Şampiyonu Şirketleri’ne göz attığımızda e-ticaret devi Amazon’u ilk sırada görüyoruz.

3.5K GRP’ye ulaşan Amazon’un ardından 2,2K GRP ile son aylarda erişimlerini kayda değer oranda artıran Doping Hafıza geliyor. Üçüncü sırada ise marketleri evlere taşıyan Getir yer aldı ve 2,1K GRP’ye ulaştı.

Dijital Erişim Şampiyonları (Sadece Video)

Kasım ayının dijital erişim şampiyonları listesini sadece video reklamlar özelinde sıralayacak olursak Amazon’un yüzde 85,8 erişim oranıyla en önde olduğu görülüyor.

Yüzde 85,8 erişim oranına ulaşan Amazon’u yüzde 83,1 erişimle Nestle ve yüzde 80,1 erişimle Unilever izliyor.

Dijital GRP şampiyonları (Sadece Video)

Kasım ayı Dijital GRP Şampiyonları listemizde sadece video reklamlara odaklanacak olursak ilk sırada 2,3K GRP ile e-ticaret devi Amazon’un yer aldığı görülüyor.

Amazon’un hemen ardından Nestle Türkiye ve Unilever geliyor. 

Panoya> Yazdır

Ülke

Türkiye

Daha fazlasını bilmek ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin

Bütün haberler, rehberler ve yorumlar bir mailde!

Bülteni kontrol et