2019-11-25 14:57

Gemius Türkiye 10. Yılını kutladı

Gemius Türkiye 10. Yılını kutladı

Gemius Türkiye, dijital endüstriye  hizmet sunmaya adanmış 10 yılını, 15 Kasım Cuma günü Maslak Greecology’de gerçekleştirdiği buluşma ile kutladı.

Gemius Türkiye, 10 yaşına girdi. Medya ajansları, iş dünyası ve online yayıncılara doğru veri ve veri temelli çözümler sağlayarak geçirdiği 10 yılda, şirket, iş ortaklarıyla birlikte öğrendi, büyüdü ve gelişti.

Bu 10 yıllık zorlu ama keyifli yolculuğumuzda 200’ün üzerinde müşteriye ve 2 bin 300’den fazla kişiye veri sağladık; 5 bin 352 kampanya ölçümlemesi gerçekleştirdik, binin üzerinde rapor hazırladık ve 233 bin panelistimize ödül dağıttık.

 

Maslak Greecology’de 15 Kasım Cuma günü gerçekleştirdiğimiz buluşmada iş ortaklıklarının dostluklara, zorlukların yenilikçi çözümlere dönüştüğü bu 10 yıllık macerayı kutladık. Başta Gemius CEO’su Sn. Marcin Perry, İnteraktif Reklamcılar Derneği (IAB) Türkiye Başkanı Sn. Neslihan Olcay, IAB Genel Koordinatörleri Sn. Aygen Tezcan ve Sn. Ömür Erdem Çelik olmak üzere yaş günümüzde bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

Hep birlikte, nice yaşlara!

 

 

Panoya> Yazdır

Daha fazlasını bilmek ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin

Bütün haberler, rehberler ve yorumlar bir mailde!

Bülteni kontrol et