2018-04-09 11:42

Gemius AdReal Nedir?

Gemius AdReal Nedir?

İsmini “Global E-Marketing Internet User System”ın baş harflerinden alan Gemius, Türkiye’ye 2009 yılında IAB Türkiye tarafından gerçekleştirilen, IAB Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması ihalesini kazanarak adım attı.

Devam eden yıllarda dijital endüstrisi ile derin iş birlikleri kurarak etkinliğini sürdürdü. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de üstün hizmet ve üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışını ön planda tuttu. 2013 ve 2016 yıllarında artı ardına IAB Türkiye’nin İnternet Ölçümlemesi alanında açmış olduğu ihaleyi kazanarak başarısını perçinledi. 

Dijital yayıncı, reklam ajansı ve reklamverenlere hizmet veren Gemius, sadece internet ölçümlemesi alanında değil, reklam sunucusundan (adserver), büyük data analiz çözümlerine, heatmapten DMP çözümlerine dijital ölçümlemede müşterilerinin her türlü ihtiyacında etkin, yerel ve hızlı müşteri destek hizmeti ile yanındadır.
Bugün Türkiye’de Open, Maya, Skala, Digital Partners, UNC, One Digital gibi ajansların adserver çözüm ortağı olan Gemius; ülkenin önde gelen reklamverenlerinden Turkcell, Türk Telekom, Halkbank, Tahincioğlu gibi birçok markasına hizmetlerini sunmaya devam ediyor.

 

26 farklı ülkede ofisi bulunan ve İnternet ölçümleme konusunda Dünya’nın lider şirketlerinden birisi kabul edilen şirket, 15 yılı aşkın tecrübesiyle dijital sektöre hizmet etmeye devam ediyor.
Eylül 2017 itibariyle müşterilerimizin kullanımına sunduğumuz internet ölçümlemede günlük data sağlayan Overnight metodolojisi ile dijital ölçümlemede bir devrim yarattı. Gemius, bu sayede daha önce aylık olarak hazırlanan ve internetin kendi hızının gerisinde kalan mecra ölçümlemesine yeni bir soluk getirdi. Buna ek olarak, rakiplerinizin detaylı analizini yapabileceğiniz dijital medya pazarındaki tüm reklamları sosyal medya ve search’te dahil, toplam ve sektörel olarak analiz edebileceğiniz, en başarılı kreatifleri, günlük olarak en fazla erişime ulaşan reklamları ve markaları yer aldıkları mecralarla birlikte bulabileceğiniz AdReal ürünümüz Türkiye’ye Kasım Ayında sunmaya hazırlanıyoruz.

Panoya> Yazdır

Daha fazlasını bilmek ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin

Bütün haberler, rehberler ve yorumlar bir mailde!

Bülteni kontrol et