2024-05-21 06:38

Anneler Günü'nün GRP şampiyonu markaları

Anneler Günü'nün GRP şampiyonu markaları

Bir Anneler Günü'nü daha geride bıraktık. Her yıl Mayıs ayının ikinci pazarında kutlanan Anneler Günü'nde bir yandan annemize hediye alma telaşına düşerken, markalar da boş durmadı ve bu özel gün için çarpıcı video kreatifleriyle boy gösterdi. 

Gemius, Anneler Günü'nün nabzını tuttu ve 2-8 Mayıs tarihleri arasında markaların dijital dünyadaki reklamlarını inceledi. İşte Anneler Günü'nün GRP şampiyonları...

Anneler Günü'nden bahsediyorsak elbette çiçek ve birçok hediye seçenekleri aklımıza geliyor. Bu açıdan ÇiçekSepeti öne çıkan isim oldu. Gemius Adreal'in verilerine göre ÇiçekSepeti, hazırladığı video kreatifiyle YouTube üzerinden potansiyel müşterilerine ulaştı. "Anneler için en özel hediye setleri Çiçeksepeti'nde" mesajıyla dikkat çeken şirket, rakiplerini geride bırakarak 13 GRP'ye ulaştı.

Mutfak ve küçük ev aletleriyle yakından tanıdığımız Karaca, Anneler Günü'nde dikkat çeken bir diğer marka oldu. 10 GRP'ye ulaşan şirket, "Anneler Günü'nde Annem Kalp Karaca" mesajıyla YouTube'ta geniş kitlelere ulaştı.

Türkiye'nin önde gelen teknoloji üreticilerinden Arçelik de çarpıcı bir video kreatifle karşımıza çıktı. Instagram üzerinden 8.5 GRP'ye ulaşan Arçelik, "Kraliçe" mesajıyla annelerimizi unutmadı.Elektrikli ev aletleri pazarının önde gelen isimlerinden Arzum, 7.2 GRP ile Anneler Günü'nde öne çıkan bir diğer marka oldu. Şirket, "Anneler Gününüz Kutlu Olsun" diyerek Instagram'da kullanıcıların karşısına çıktı.

Giyim sektörünün önemli isimlerinden LC Waikiki de "Anneler ve yıprattığımız kıyafetleri" temalı video kreatifiyle öne çıktı ve YouTube üzerinden 6.3 GRP'ye ulaştı.

Panoya> Yazdır

İçerik Tipi

haber

Daha fazlasını bilmek ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin

Bütün haberler, rehberler ve yorumlar bir mailde!

Bülteni kontrol et